Çalışmalarımız devam ediyor

01.02.2013 - Bütün üyelerimize merhaba,

Bildiğiniz gibi sitemizde bir süredir devam eden çalışmamızı artık sonlandırmak üzereyiz. Sitemizi yayına aldıktan sonra siz üyelerimizin yardımlarını bekliyoruz. İlk aşamada logomuz için sizlerin oylarıyla bir seçim yapmayı planlamaktayız. Çok kısa bir süre içerisinde logolarımız oylanmak üzere sizlerin görüşüne sunulacaktır.

Sürdürülebilir balık avını koruma amacıyla gereken hassasiyetin yeni dönemde de takipçisi olacağız.
Ayrıca yeni organizasyonlar düzenleyeceğiz. Sizleri aramızda görmek ve sizlerle tanışmak dileğiyle.

Adam gibi avlanan herkese..RASTGELE!


23.02.2013 - Merhaba arkadaşlar,

Sitemizdeki çalışmaları tamamlamak üzereyiz. Sizlerin desteği ile forumumuzu renklendirmek istiyoruz. Bu noktada sitemize moderatörler alacağız. Ayrıca sizlerin talebine göre bulunduğunuz şehrin kategorileri de forumda açılacaktır.

İlk organizasyonumuz için lütfen sayfamızı ve http://www.facebook.com/cilginbalikci adresini takip ediniz.

Adam gibi avlanan herkese.. RASTGELE!

SAZAN TANITIM

SAZAN (Cyprinus carpio)
Ülkemizdeki genel olarak Sazan ve diğer bir tür olan Aynalı sazan olarak bilinir. Ancak bu cinslerin haricinde uzun sazan olarak ta bilinen pullu sazan da mevcuttur. Baraj göllerinin balıklandırılmasında kullanılan balık Aynalı Sazan olmakla ...
Devamını Oku..

TURNA TANITIM

TURNA (esox luciusesox masquinongy)
Ülkemizde Turna, Ördek balığı, Dişi Balık, Oklama gibi isimlerle bilinmektedir. Vücudu hidrodinamik bir yapıdadır. Başı basık, ve ağzı sivri dişlerle dolu, damak bölümü ve galsaması da içe dönük tutucularla doludur. 
Devamını Oku..

SUDAK TANITIM

SUDAK (Sander lucioperca)
Sudak balığı (Sander lucioperca, eski bilimsel adı Stizostedion lucioperca), Percidae familyasından yırtıcı bir tatlısu balığı türü. Halk arasında Uzunlevrek olarakta bilinir. Köklerinin doğu Avrupa'da bulunduğu düşünülür.
Devamını Oku..